Aktualności

Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów naszej szkoły. Inaugurację poprzedziła msza święta o godz. 8.00 w kościele.
Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego naszej szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Zebranych uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców, przywitała Dyrektor Szkoły - pani Ewa Spinda, która życzyła uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Pani Dyrektor szczególnie serdecznie przywitała pierwszoklasistów. W tym roku szkolnym naukę w klasie pierwszej rozpoczęło dziesięciu uczniów.
Po wystąpieniu Pani Dyrektor, obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu pierwszaków. Później nastąpił najbardziej wyczekiwany moment, a mianowicie uczniowie klasy pierwszej otrzymali ,,rogi obfitości’’, które wręczyła Pani Dyrektor.
Następnie uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.
I tak rozpoczął się kolejny rok nauki w naszej szkole.

 

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
121680
Free business joomla templates